بایگانی نوشته‌ها


لاغری با لیپوست چیست؟

لاغری با لیپوست چیست؟

لاغری با لیپوست از طریق دستگاهی به همین نام انجام می‌شود. لاغری با لیپوست همانند لیپوماتیک از روش‌های تهاجمی جهت زدودن و تخلیه چربی‌های موضعی به خصوص عمل برداشتن چربی شکم می‌باشد. در لاغری با لیپوست، با بهره‌گیری از ویژگی تنظیم دمای محلول تامیسنت، دمای بدن شخص را به صورت ثابت نگه‌ می‌دارند که این شیوه باعث افزایش مدت بی‌حسی، آرامش و ایمنی فرد می‌شود.

لاغری با لیپوست

لیپوست برای افرادی که دارای حجم بیشتری هستند، مناسب می‌باشد. عوارض لیپوست در مقایسه با بسیاری از دیگر روش‌های لاغری، کمتر بوده و عمل برداشتن چربی شکم و سایر قسمت‌های بدن به طرز موثرتری صورت می‌پذیرد. لاغری با لیپوست به عنوان مدرن‌ترین و بهترین شیوه پیکرتراشی در سال ۲۰۱۹ معرفی شده است. از آنجائیکه میزان درد، تورم، کبودی و به طور کلی عوارض لیپوست در مقایسه با لیپوماتیک کمتر است، استفاده از این روش، روز به روز طرفداران بیشتری را به خود جذب می‌کند.

لیپوست و تکنولوژی مرتبط با آن برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ میلادی رونمایی شد. دستگاه لیپوست توسط کمپانی آلمانی Moller طراحی شده و دارای تمام مجوزها و استانداردهای لازم از طرف سازمان غذا و داروی آمریکا، استاندارد CE اروپا و مجوز وزارت بهداشت و درمان جمهوری اسلامی می‌باشد. از این رو، بهترین مرکز لیپوست در تهران و سایر شهرستان‌ها به استفاده از این دستگاه روی آورده‌اند.

روش لاغری با لیپوست نه تنها این امکان را می‌دهد که از چربی‌های تخلیه‌شده در نقاط دیگر بدن استفاده شود، بلکه هزینه عمل لیپوست نیز بسیار منصفانه و مقرون‌به‌صرفه است. در روش لاغری با لیپوست و عمل برداشتن چربی شکم و دیگر اندام‌ها، با وارد نمودن فشار، چربی‌ها از زیر پوست به بیرون کشیده می‌شوند. لاغری با لیپوست به این دلیل که بدون بیهوشی انجام می‌شود، گواهی محکم بر ناچیز بودن عوارض لیپوست می‌باشد.


انجام کلیه عمل های جراحی مانند عمل کیسه صفرا-آپاندیس-لوزه-تیروئید-هموروئید و کلیه جراحی های عمومی
و اعمال جراحی های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی و گزاشتن ایمپلنت پستان
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...