بایگانی نوشته‌ها


پروتز سینه چیست؟

پروتز سینه چگونه انجام می شود؟.

› این عمل با افزایش سایز سینه همراه است. این جراحی با قرار دادن ایمپلنت در زیر بافت یا عضله پستان انجام می ‏شود.باید توجه کنید که پروتزها سایز سینه را تقویت می کنند و موجب بهبود افتادگی آن نمی شود.


لب شکری چیست؟ علل، علائم، تشخیص و درمان لب شکری

لب شکری چیست؟ علل، علائم، تشخیص و درمان لب شکری

شايد چهره كودكاني را دیده باشین كه روي لبشون،‌ آثار بخيه به دلیل جراحي وجود داره. این چهره ممکنه شما رو به ياد واژه لب ‌شكری ‌بندازه. تولد نوزادانی با این مشکل احساس نگرانی شدیدی برای والدین ایجاد می کنه. در این مقاله با شکاف کام و لب بیشتر آشنا میشیم و درباره علت ها درمان های موجود اطلاعات بیشتری کسب می کنیم.

انواع کیست تخمدان، تشخیص و درمان آنها

انواع کیست تخمدان، تشخیص و درمان آنها

کیست تخمدان چیست؟کیست تخمدان یک کیسه غیرطبیعی پر از مایع است که داخل یکی از تخمدان‌های زنان شکل می‌گیرد. تخمدان‌ها اندام تناسلی زنان هستند که در پایین شکم قرار دارند.تخمدان‌ها در طول مرحله تخمک‌گذاری هر چرخه قاعدگی یک تخمک آزاد می‌کنند. کیست‌های داخل تخمدان یک مشکل نسبتا رایج هستند و می‌توانند زنان را در هر سنی مبتلا کنند.کیست تخمدان دختران یا زنان ممکن است در یک یا هر دو تخمدان آن‌ها شکل گیرند. این کیست‌ها می‌توانند به شکل یک کیسه یا خوشه‌ای به وجود آیند و گاهی پر از مواد دیگری مانند خون به همراه مایع داخلی خود هستند.

انجام کلیه عمل های جراحی مانند عمل کیسه صفرا-آپاندیس-لوزه-تیروئید-هموروئید و کلیه جراحی های عمومی
و اعمال جراحی های زیبایی مانند ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی و گزاشتن ایمپلنت پستان
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...