بزرگ کردن باسن // Buttock augmentation

 برای بزرگ سازی باسن دو روش اصلی وجود دارد:

  1. عمل جراحی زیبایی باسن شامل : پروتز باسن ، تزریق چربی در باسن ، لیپو لیزر باسن و لیفت  باسن
  2. لیپوساكشن در باسن :شكل باسن توسط چربیهای زیر جلدی تنظیم میشود.
  • عمل جراحی زیبایی باسن

تزریق چربی: چربی را میتوان از شکم؛پهلوها و رانها ساکشن کرده و به باسن تزریق کرد.اگر ساکشن چربی بدون فشار منفی زیاد انجام شودپاره شدن و تخریب سلولهای چربی به حداقل میرسد.تزریق چربی احتمال پس زدن پروتز را نداردو عمل کم خطرتری است.این عمل راحت بوده ولی به علت اینکه هنگام نشستن ؛فشار وزن بدن به این قسمت وارد میشود باعث  جابجایی چربی و افزایش جذب ان میشود.فعالیت نرمال بعد از دو روز و فعالیت فیزیکی  بعد از دو هفته شروع می شود.اشکال این روش احتمال جذب چربی و نیاز به تزریق مجدد است.

استفاده از پروتز برای حجیم کردن باسن :این پروتز از جنس سیلیکون بوده و از پروتز پستان محکمتر است.عمل جراحی از خطی بطول ۵ سانتیمتر در چین بین دو باسن از روی ناحیه ساکروم در باسن دو طرف گذاشته میشود.پروتز را در ۳ قسمت میتوان گذاشت ۱- زیر فاشیا ۲-لابلای عضلات  باسن ۳-زیر عضلات باسن
لیفت باسن : اگر شما تمایل داشته باشید که بدن موزون و زیباتر داشته باشید کشیدن پوست یا همان لیفتینگ می تواند شما را به اهدافتان برساند . در طی این عمل تونیسیته ( قوام ) بافت زیر جلد که نگهدارنده پوست و چربی زیرپوست می باشد بهبود می یابد و با برداشتن پوست و چربی اضافه زیر جلد تا حدی مشکلی که در اثر از بین رفتن الاستیسیته ( قوام )بوجود آمده است برطرف می گردد.

کل برش بسته به میزانی از بافت نرم که باید برداشته شود و قضاوت جراح دارد . لیفتینگ کامل پائین تنه باعث درمان شکل باسن ، شکم ، ران ، دورکمر ، دور لگن می شود . این عمل با برش دورتادوری انجام شده و باعث کشیدن تمام پائین تنه و از بین رفتن شلی می گرد.

  • لیپوساكشن در باسن
                   

اگر لیپوساكشن در ناحیه باسن به خوبی انجام شود، شكل واندازه باسن بهتر خواهد شد و حالت قرینه خواهد گرفت. استفاده از لولههای تخلیه باریك در این موارد كار بسیار خوبی است و نتایج عالی به همراه دارد. چربی ناحیه باسن دارای خاصیت شكلدهی خاصی است.در ناحیه باسن باید هماهنگی شكل باسن را در نظر داشت. جراح باید كوشش كنند كه مقدار كافی چربی را از دو طرف تخلیه كند و نباید تخلیه چربی آنقدر زیاد باشد كه در ظاهر باسن ایجاد عدم تقارن و فرورفتگی موضعی ایجاد نماید. اگر جراح با توجه كامل و به طور مساوی چربی باسن را به صورت یكنواخت تخلیه نماید، خاصیت ارتجاعی پوست همراه با كاهش وزن باسنی سبب بالا رفتن باسن میشود.


پذیرش: از شنبه تا پنجشنبه فقط با تعیین وقت قبلی

لطفا از طریق تلفن یا فرم تعیین وقت اینترنتی نسبت به گرفتن وقت اقدام نمائید.
با تشکر.

۰۵۴۳۳۴۱۱۸۰۹_۰۵۴۳۳۴۲۷۹۹۹

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۹ تا ۲۲ حتی روزهای تعطیل

آدرس:زاهدان خیابان خیام ، تقاطع توحید و خیام جنب مسجد مکی زاهدان